Części nowe

Pełny zakres części
Firma KOMATSU jest jedynym producentem części, który jest w stanie dostarczyć pełny ich zakres do każdej maszyny swojej produkcji. Bez względu na to, czy chodzi o podwozie, filtry, paski klinowe, węże, śruby i nakrętki lub najprostsze oringi, u nas zawsze dostępne są części oryginalne. Kupując je do swojej maszyny KOMATSU, zachowujesz jej wartość przez wiele lat.

Identyczne lub lepsze niż pierwotnie zamontowane
Każda część została drobiazgowo opracowana, zaprojektowana i wykonana dla dokładnego spełnienia wymagań i specyfikacji twojej maszyny. Oferowane przez nas części zamienne są identyczne jak części pierwotnie zamontowane a w wielu przypadkach, w których od czasu wyprodukowania Twojej maszyny zostały dokonane udoskonalenia konstrukcyjne i/lub materiałowe, mogą one być nawet lepsze od pierwotnych.

Podwyższenie niezawodności maszyny
Maszyny KOMATSU posiadają wysoką renomę ze względu na ich wyjątkową niezawodność. Niezawodność ta została przetestowana w najbardziej niesprzyjającym klimacie i dziedzinach przemysłu. Jej źródłem jest wysokiej jakości każdej odrębnej części i ich współpracy. Montując oryginalne części zamienne KOMATSU, zyskujesz pewność, że twoja maszyna utrzyma wysoki poziom niezawodności.

Warto zapłacić nieco więcej ....
Zakup tańszych "podróbek" i "zamienników" części może czasami pozwolić na bieżące oszczędności, lecz na dłuższą metę mogą Cię one kosztować znacznie więcej. Jeżeli w Twojej maszynie zainstalujesz części oryginalne, to zyskujesz pewność, że twoja maszyna zachowa swoje osiągi i wytrzymałość. Mierząc to jakością, ceny części zamiennych są bardzo konkurencyjne, więc brak jest finansowego uzasadnienia dla takich "oszczędności".

Krótki czas realizacji zlecenia i wypróbowana logistyka
Dzięki utworzeniu gęstej i równomiernie rozmieszczonej geograficznie sieci dystrybucyjnej oraz istnieniu centralnego ośrodka dystrybucji części w Brukseli, około 98 % wszystkich wymaganych części zamiennych może zostać dostarczona do każdego miejsca w Europie już w ciągu 48h. Pozostałe 2% części sprowadzamy z naszych magazynów i od dostawców rozsianych na całym świecie, używając do tego najnowszej technologii informatycznej i logistycznej.

KOMATSU Poland współpracując z wypróbowanymi firmami logistycznymi, realizuje dostawy większości części w ciągu 24h od zamówienia.
Bogaty asortyment części oraz najwyższy poziom systemów zarządzania zasobami magazynowymi
W KOMATSU Europe utrzymywany jest zapas obejmujący ponad 200 000 różnych części. Profesjonalne zarządzanie zasobami magazynowymi, nieprzerwana kontrola wyników oraz najwyższy poziom organizacji dystrybucji są kamieniami milowymi naszego zaangażowania się dla Was.

Oryginalne części gwarantują najwyższy zwrot z inwestycji
Oryginalne części zamienne KOMATSU zapewnią Wam optymalną rentowność i absolutną kompatybilność. Używanie ich jest najlepszym sposobem osiągnięcia najwyższych wyników eksploatacyjnych, ochrony waszych inwestycji, uzyskania największych rabatów i osiągnięcia najlepszej ceny odprzedaży Waszej maszyny.

Adres: czesci@komatsupoland.pl