Części Regenerowane

Części Regenerowane: program wymiany części
Nasz program wymiany części daje możliwość zakupu zregenerowanych, wyposażonych w fabryczne certyfikaty podzespołów i części, których jakość jest porównywalna z nowymi. Gwarancja na te części to 12 miesięcy lub odpowiednia liczba mth a ceny są wyjątkowo atrakcyjne.

Łatwość realizacji i oszczędności
Program działa na zasadzie wymiany. Określamy wartość rynkową (handlową) zwróconej do nas części lub podzespołu w oparciu o prostą procedurę oględzin zewnętrznych. Zwracając ją otrzymujecie Państwo nowy element (regenerowany) w cenie nawet do 50 % niższej od ceny nowej części.

Gwarancja jakości
Jakość stanowi integralną część procesu regeneracji części. Wszystkie elementy wewnętrzne podzespołu są wymieniane, sprawdzane i kalibrowane, silniki przechodzą odpowiednie próby na hamowni. Przy regeneracji używane są tylko oryginalne części!

W pełni zmodernizowane i certyfikowane
Regenerowane części są w pełni modernizowane tak, aby odpowiadały najnowszym warunkom technicznym. Posługujemy się w tym celu stale aktualizowaną bazą danych uwzględniającą nowości techniczne i serwisowe. Zregenerowane części i podzespoły są w pełni przetestowane (sprawdzone) i otrzymują fabryczny certyfikat. Zapewnia to ich niezawodność oraz gwarantuje osiągi eksploatacyjne.

Oferta części regenerowanych obejmuje:
Silniki
Skrzynie biegów
Rozruszniki
Alternatory
Turbosprężarki
Urządzenia elektroniczne


Spółka "Reman Europe"
Spółka Komatsu Reman Europe została założona w roku 1997 i prowadzi swą działalność we własnej, zbudowanej w tym celu fabryce. "Reman" spełnia rolę europejskiego centrum regeneracji części Komatsu. Sześć podobnych ośrodków istnieje w różnych miejscach na całym świecie. Komatsu Reman Europe oferuje części i podzespoły dla wszystkich najważniejszych modeli maszyn funkcjonujących na rynku europejskim.

Adres: czesci@komatsupoland.pl