Asystentka serwisu

Umowa na zastępstwo na czas ok. 2 lat

miejsce pracy: Sulejówek

nr referencyjny: AS-S

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Wsparcie koordynatorów serwisu maszyn budowlanych w zakresie prac administracyjnych m.in.
    • zamykanie zleceń i fakturowanie,
    • przygotowanie wniosków kredytowych,
    • prowadzenie rejestru godzin mechaników
    • kontrolowanie poprawności wypełnienia protokołu usługi.
  • Przygotowywanie i wysyłanie do fabryki wniosków gwarancyjnych,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów serwisowych,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki Komatsu i Sennebogen na rynku.

SZUKAMY CIEBIE JEŻELI:

  • Posiadasz doświadczenia w pracy biurowej,
  • Jesteś biegła/y  w obsłudze komputera (Word, Excel),
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym korespondencję mailową  z fabryką,
  • Jesteś dokładna/y i skrupulatny w swojej pracy,
  • Posiadasz wykształcenia min. średnie,
  • Jesteś komunikatywna/y, umiesz i lubisz pracować zespołowo,

MY OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • system premiowy powiązany z Twoimi zadaniami
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • kartę Multisport
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@komatsupoland.pl w terminie do 12 stycznia 2018.
W tytule maila proszę podać nr referencyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883)."