Mechanik Serwisu / Gdańsk

Mechanik Serwisu

miejsce pracy: Gdańsk

nr referencyjny: FM-G

region odpowiedzialności – województwo pomorskie

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego Komatsu i Sennebogen u klienta.

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami w regionie.

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki Komatsu i Sennebogen na rynku.

    SZUKAMY CIEBIE JEŻELI:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w serwisie maszyn w branży budowlanej lub pokrewnej,

  • Posiadasz wykształcenia min. średnie (preferowane kierunki techniczne),

  • Dobrze znasz układy mechaniczne, budowę maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • Posiadasz umiejętność czytania schematów technicznych (elektrycznych i hydraulicznych)

  • Jesteś mobilny i dyspozycyjny,

  • Posiadasz prawo jazdy kat B.

    MY OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • system premiowy powiązany z Twoimi zadaniami

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia rozwijające wiedzę techniczną i posiadane kompetencje,

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • kartę Multisport

  • pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@komatsupoland.pl w terminie do 16 sierpnia 2017.
    W tytule maila proszę podać nr referencyjny.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883)."