Asystentka księgowości

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma w branży maszyn budowlanych, dystrybutor maszyn japońskiej marki Komatsu w Polsce oraz niemieckich maszyn przeładunkowych Sennebogen we wschodniej Polsce.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Umowa na zastępstwo

miejsce pracy: Sulejówek

nr referencyjny: AS-K

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

·         Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych

  • Zapewnienie  prawidłowego obiegu dokumentów i korespondencji rozliczeniowej/księgowej

·         Windykacja należności zgodnie z opracowanymi procedurami

  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych,

·         Ewidencja operacji gospodarczych

  • Zapewnienie należytego przechowywania dokumentów
  • Wsparcie zespołu księgowego w bieżących pracach
  • Współpraca z innymi działami

SZUKAMY CIEBIE JEŻELI:

  • Posiadasz doświadczenia w pracy biurowej,
  • Jesteś biegła/y  w obsłudze komputera i szczególnie dobrze znasz Excel,
  • Jesteś dokładna/y i skrupulatny w swojej pracy,
  • Posiadasz wykształcenia min. średnie,
  • Jesteś komunikatywna/y, umiesz i lubisz pracować zespołowo,

MY OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • system premiowy powiązany z Twoimi zadaniami
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • kartę Multisport
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@komatsupoland.pl w terminie do 15 lutego 2018.
W tytule maila proszę podać nr referencyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883)."