Szkolenia i pakiet socjalny

Naszym pracownikom oferujemy możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet socjalny.

Szkolenia i rozwój
Posiadamy trenerów wewnętrznych, a także współpracujemy z zagranicznymi trenerami z fabryk Komatsu, którzy dbają o to, aby nasi pracownicy mieli pogłębioną i aktualną wiedzę o maszynach Komatsu.
Dodatkowo korzystamy z usług zewnętrznych firm szkoleniowych, aby rozwijać wiedzę specjalistyczną i umiejętności interpersonalne  naszych pracowników.
Dofinansowujemy naszym pracownikom również naukę języka angielskiego i naukę na studiach podyplomowych.

Opieka medyczna
Nasi pracownicy i ich rodziny objęci są dodatkową prywatną opieką medyczną, która obejmuje szeroki zakres usług medycznych i diagnostycznych.

Dofinansowanie do klubów sportowych.
Dbamy o aktywność fizyczną naszych pracowników  - zapewniamy im dofinansowanie kart Multisport, dających szeroki dostęp do różnych obiektów sportowych. Możesz wybrać m.in. basen, siłownię, fitness, ale też taniec i jogę.

Fundusz socjalny
Nasz fundusz socjalny oferuje m.in. dofinansowanie do urlopu dla pracowników, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci pracowników, a także świadczenia z okazji świąt Bożego Narodzenia dla pracowników i ich dzieci. Nasi pracownicy mogą również liczyć na wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych i zdrowotnych.