Komatsu Poland i Sennebogen

Dnia 1 stycznia 2016 roku Komatsu Poland Sp. z o.o. zostało oficjalnym dystrybutorem maszyn marki SENNEBOGEN w Polsce.
Zakres terytorialny naszej działalności obejmuje województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie i małopolskie.
W ofercie naszej firmy znajdują się maszyny przeładunkowe z linii Green Line: portowe, recyclingowe, przeładunkowe, do przemysłu drzewnego oraz ładowarki teleskopowe.
Oprócz sprzedaży maszyn nowych i używanych oferujemy także usługi serwisowe, doradztwo techniczne, sprzedaż części zamiennych oraz wynajem maszyn marki SENNEBOGEN.
Dzięki współpracy z firmą Sennebogen zyskaliśmy silnego i pełnego pasji partnera, będącego kompletnym dostawcą i liderem jakości w branży maszyn przeładunkowych.
Firma Sennebogen została założona w roku 1952, na początku zajmując się konstruowaniem i produkcją maszyn rolniczych. Dzisiaj Sennebogen, dzięki szerokiej gamie produktów,  jest postrzegany jako kompletny dostawca i wiodący ekspert jakości w dziedzinach technologii dźwigów i przeładunku.
Jako globalny koncern Sennebogen rozwija i produkuje całe serie modeli  koparek linowych, gąsienicowych, teleskopowych i dźwigów portowych;  maszyn przeładunkowych; multi-ładowarek i maszyn do transportu wewnętrznego.