wróć

O SENNEBOGEN

Firma SENNEBOGEN została założona w 1952 roku w celu rozwoju i produkcji maszyn dla przemysłu rolniczego. Obecnie osiągnęła miano lidera w zakresie produkcji dźwigów oraz maszyn przeładunkowych.

Jako firma międzynarodowa , SENNEBOGEN produkuje zaawansowane technologicznie dźwigi teleskopowe, koparki kratownicowe, żurawie oraz szeroką gamę specjalistycznych maszyn przeładunkowych. Oprócz elastycznych serii urządzeń, SENNEBOGEN projektuje maszyny na indywidualne specjalne zamówienia opracowywane we ścisłej współpracy z klientem.

Firmę SENNEBOGEN charakteryzują nie tylko unikatowe rozwiązania technologiczne, ale także tradycja, za którą konsekwentnie podąża producent. Historia firmy pokazuje, iż od momentu jej powstania w 1952 roku, rozwój tej rodzinnej firmy został oparty na innowacyjnych pomysłach, ciągłości i konsekwencjach globalizacji. Jednocześnie, marka SENNEBOGEN oznacza stabilność, rentowność oraz ciągły wzrost.

" Jesteśmy związani z regionem Bawarii i stale inwestujemy w badania, rozwój i technologię" ,mówi właściciele firmy Erich Walter Sennebogen . Produkcja odbywa się w trzech zakładach w Bawarii i na Węgrzech. Końcowy montaż urządzeń odbywa się w niemieckich miejscowościach: Straubing i Wackersdorf . Firma posiada również partnerstwa w kluczowych regionach, takich jak Stany Zjednoczone i w Singapurze.

SENNEBOGEN zatrudnia około 1200 osób i posiada szeroką sieć dealerską na całym świecie.

Więcej informacji znajdziesz na: 
http://www.sennebogen.com/en/company/about-sennebogen.html