Gwarancje

Obecnie klient posiada możliwość wyboru rodzaju gwarancji, która jest dostosowana do jego potrzeb w zależności od sposobu użytkowania nowej maszyny Komatsu.

Różne warunki pracy maszyny sprawiają, że potrzebne są różne odmiany gwarancji
Maszyny nie zawsze używane są w taki sam sposób. Weźmy jako przykład dwa identyczne modele koparek: jedna jest używana do burzenia budynków a druga z nich do kopania rowów w miękkim gruncie. Mamy tutaj do czynienia z całkowicie odmiennymi warunkami pracy maszyn o zupełnie różnych obciążeniach i stopniu zużycia! Stąd też pomysł Wydłużonej Gwarancji jest następujący: klient może wybrać taką gwarancję, która najlepiej dostosowana jest do jego konkretnego zastosowania.

Szeroki wybór opcji gwarancji
Nasza Elastyczna Gwarancja jest oparta na dwóch czynnikach: stopniach (zakresach) pokrycia oraz długościach okresu gwarancji. Możliwe są następujące zakresy gwarancji:

  • pełny zakres gwarancji
  • gwarancja dotycząca tylko części zamiennych
  • gwarancja dotycząca układu napędowego w pełnym zakresie
  • gwarancja dotycząca tylko części układu napędowego

Długość okresu gwarancji waha się od 1500 godzin pracy / 12 miesięcy do 6000 godzin pracy / 48 miesięcy. Ponadto specjalne wydłużone okresy gwarancji do 10 000 godzin pracy / 72 m-cy można otrzymać dla naszych dużych maszyn produkcyjnych.

Możliwość uzyskania gwarancji
Aby dowiedzieć się, czy Wydłużona Gwarancja Komatsu jest dostępna w Twojej okolicy należy zapytać FAQ lub skontaktować się ze swoim lokalnym dealerem Komatsu.