Komtrax

Czym jest KOMTRAX?

Stanowiący wyposażenie standardowe niemal wszystkich maszyn Komatsu, KOMTRAX to ekskluzywny system umożliwiający monitorowanie Twojej maszyny Komatsu, zawsze i wszędzie za pośrednictwem Internetu.

W każdym kraju, gdzie możliwa jest łączność z systemem KOMTRAX, w momencie jego uruchomienia, dane dotyczące stanu maszyny są na bieżąco wysyłane przez satelitę i mogą być odczytywane przez zwykłą przeglądarkę internetową.

Dzięki różnym parametrom wyszukiwania można precyzyjnie określić status posiadanego sprzętu. Możesz przewieść swoją maszynę w miejsce budowy i optymalizować jej pracę przez zwiększenie wydajności oraz proaktywne zarządzanie.

KOMTRAX jest narzędziem pozwalającym na łatwe i tanie zarządzanie całą Twoją flotą maszyn.

Dlaczego potrzebujesz KOMTRAX?

KOMTARX, satelitarny system monitoringu Komatsu zwiększa efektywność pracy maszyny. Dzięki niemu oszczędzisz swój czas i pieniądze. Dodatkowo KOMTRAX pozwala  poszerzyć okres gwarancji Twojej maszyny do pięciu lat. Podpisując umowę serwisową z lokalnym przedstawicielem Komatsu, możesz całkowicie kontrolować koszty eksploatacji Twojej maszyny.

  •   Pełne monitorowanie maszyny

Szczegółowe dane dotyczące czasu pracy i wydajności maszyn.

  •  Kompleksowe zarządzanie flotą

Ciągłe śledzenie lokalizacji maszyn i zapobieganie ich nieuprawnionemu użyciu lub kradzieży

  •  Kompletne dane o stanie maszyny

Ostrzeżenia i sygnały alarmowe przekazywane za pośrednictwem strony internetowej lub poczty elektronicznej ułatwiają planowanie obsługi technicznej i wydłużenie okresu trwałości użytkowej maszyny.

 

               … KOMTRAX może wszystko!

więcej szczegółów:

folder komtrax