Wynajem maszyn

Od stycznia 2011 r. chętni do współpracy z Komatsu Poland mogą też korzystać z oferty wynajmu. Nowa usługa została przygotowana z myślą o wszystkich klientach: od generalnych wykonawców do podwykonawców, od dużych firm budowlanych do osób prowadzących działalność gospodarczą. Wynajem maszyn ciężkich przez Komatsu Poland jest kontynuacją tej działalności, prowadzonej dotychczas przez firmę Remarksa Polska. Obecnie można wynajmować koparki kołowe 16-18t, koparki gąsienicowe 21-35t, spycharki, ładowarki kołowe 2,5-3,5 m3 oraz wozidła przegubowe. W przypadku zainteresowania inną maszyną, firma jest też w stanie zaproponować indywidualne rozwiązanie, w ramach powiększenia parku maszyn przeznaczonego pod wynajem.

Wynajem sprzętu pozwala na większą elastyczność, mniejsze obciążenie budżetu, a jednocześnie organicza ryzyko przeinwestowania. Koszty wynajmu są wyceniane indywidualnie dla każdego klienta, zależnie od ilości maszyn i długości zawieranego kontraktu. W cenę wynajmu są wliczone przeglądy okresowe maszyn.

Ta usługa to ukłon Komatsu Poland także w stronę klienta, który chcąc zweryfikować jakość sprzętu japońskiego producenta nie musi od razu kupować maszyny. Takie rozwiązanie zapewnia również większe bezpieczeństwo przedsiębiorstwa, które nie zawsze jest w stanie przewidzieć ilość i rodzaj zleceń.

W sprawie wynajmu maszyn prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym z danego regionu.