26-27.05.2023, Lubień Kujawski - Zapraszamy na targi eRobocze Show!

 

Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW każdego roku gromadzą liczną publiczność, zarówno Operatorów testujący sprzęt budowlany, jak i samych Klientów, chcących zapoznać się z możliwościami prezentowanego sprzętu. Udział w imprezie biorą profesjonaliści - zatem nie zabraknie również i naszej marki!

 

Co w tym roku zaprezentujemy?

 

Przetestuj system Topcon 3D MC-Max

W strefie demonstracyjnej stoiska Komatsu Poland zaprezentujemy koparkę kołową Komatsu PW160-11 z nowoczesnym systemem Topcon 3D MC-Max. Intuicyjny interfejs monitora GX-75 pozwala operatorowi na szybkie i dokładne profilowanie terenu zgdonie z przygotowanym wcześniej modelem 3D. Podczas dwóch dni eRobocze Show operatorzy będą mogli sami przetestować możliwości tego sprzętu. Co więcej maszyna PW160-11 wyposażona zostanie w głowicę uchylnoobrotową Rototilt, co gwarantuje jeszcze większą precyzję i szybkość działania.
Więcej na: https://komatsupoland.pl/nowe-technologie/topcon-system-sterowania-maszyn-3d/ 

Zdobądź Złotą Piłkę Komatsu!

eRobocze Show to nie tylko testowanie nowego sprzętu, to także doskonała zabawa i rywalizacja na najwyższym, operatorskim poziomie! Zapraszamy do udziału w sportowym konkursie na mini koparce Komatsu PC24MR-5. Strzelenie gola to dziecinnie prosta sprawa, ale jeżeli masz to zrobić przy pomocy koparki i to jeszcze w jak najkrótszym czasie - pachnie wyzwaniem! Zatem zapraszamy wszystkich Operatorów do udziału w naszym konkursie podczas niemal całego dnia trwania eRobocze Show - codziennie o godz. 14:00 trzech Operatorów z najlepszym wynikiem zmierzy się w dogrywce, by wyłonić tego najlepszego, który otrzyma Puchar Złotej Piłki i miano najlepszego Strzelca Komatsu. Cenne nagrody czekają!

Maszyna must-have

Na ekspozycji Komatsu Poland nie może zabraknąć najbardziej popularnego wśród modeli maszyn budowalnych: koparko-ładowarki Komatsu. Tym razem zaprezentujemy Państwu model WB93S-8. 
"Sprawdzałem różny sprzęt, ale najważniejsza była dla mnie opinia kolegi, który posiada taką maszynę Komatsu poprzedniej generacji i jest z niej bardzo zadowolony. Zawsze powtarza, że ten sprzęt jest nie do zajeżdżenia i nigdzie indziej żadna koparkoładowarka nie przeszła tyle, co u niego." - opinia naszych Klientów mówi wszystko.. Zatem warto przyjrzeć się tej maszynie z bliska.  
Więcej przeczytasz na: https://komatsupoland.pl/blog/koparko-ladowarki-w-ocenie-klientow 

Wszechstronność i  jakość w niewielkich rozmiarach

Solidna i stabilna koparka kołowa Komatsu PW138MR-11 to kompaktowa maszyna do szeregu rodzaju zastosowań. Kombinacja mocy, pełnego sterowania i wygodnych wymiarów sprawia, że ​​jest to idealny wybór do ciężkich prac związanych z podnoszeniem, kopaniem w wąskich alejkach, przy budowie dróg czy pracach melioracyjnych. Również ta maszyna zostanie zaprezentowana w strefie ekspozycyjnej Komatsu Poland. Wsiądź do niej i przekonaj się jak komfortowa może być praca koparką kołową Komatsu.
Więcej na: https://komatsupoland.pl/katalog-produktow/koparki/koparki-kolowe/pw138mr-11 

Inteligentna D61PXi-24

Dobrych kilka lat temu nasze pokazy na eRobocze Show rozpoczęliśmy z flagowym produktem marki Komatsu, mianowicie maszynami inteligentnymi. Wówczas był to ogromny przełom na rynku maszyn budowlanych - dziś nasze koparki i spycharki inteligentne Komatsu można znaleść dosłownie w każdym zakątku Polski. Cenione wśród Klientów rozwiązanie Intelligent Machine Control, przetestowane na licznych placach budowy, zaprezentujemy ponownie podczas tegorocznej edycji eRbocze Show. Na naszym stoisku pojawi się spycharka inteligenta Komatsu D61PXi-24.
Już teraz sprawdź co kryje się pod hasłem iMC - https://komatsupoland.pl/nowe-technologie/maszyny-inteligentne/ 

 
Formularz kontaktowy
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami uzupełniając formularz
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.