Asystentka księgowości

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn budowlanych, dystrybutor maszyn japońskiej marki Komatsu w Polsce oraz niemieckich maszyn przeładunkowych Sennebogen we wschodniej Polsce.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Sulejówek
Umowa na zastępstwo

nr referencyjny: AS-K

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i korespondencji rozliczeniowej/księgowej,
  • Windykacja należności zgodnie z opracowanymi procedurami,
  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych,
  • Ewidencja operacji gospodarczych,
  • Zapewnienie należytego przechowywania dokumentów,
  • Wsparcie zespołu księgowego w bieżących pracach,
  • Współpraca z innymi działami.

SZUKAMY CIEBIE JEŻELI:

  • Posiadasz doświadczenia w pracy biurowej,
  • Posiadasz wykształcenia min. średnie,
  • Jesteś komunikatywny, umiesz i lubisz pracować zespołowo,
  • Jesteś biegły/a w obsłudze komputera i szczególnie znasz Excel,
  • Jesteś dokładny/a i skrupulatny/a w swojej pracy.

Masz Pytania?
info@komatsupoland.pl
+48 22 783 00 62