Menedżer Produktu kruszarki i przesiewacze Finlay

Komatsu Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn budowlanych, dystrybutor maszyn japońskiej marki Komatsu w Polsce oraz niemieckich maszyn przeładunkowych Sennebogen we wschodniej Polsce.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

  Menedżer Produktu

kruszarki i przesiewacze Terex-Finlay

miejsce pracy: Kajetany k. Warszawy

region odpowiedzialności - Polska

nr referencyjny: MP-TF

TWOJE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

 promowanie kruszarek i przesiewaczy marki Terex Finlay na rynku i kreowanie strategii w tym zakresie,

  • wsparcie sprzedaży we wszystkich aspektach technicznych związanych z doborem maszyn, specyfikacją, aplikacją oraz przygotowaniem oferty,
  • aktywnie wspieranie handlowców w procesie sprzedaży,
  • dostarczanie Klientom i handlowcom wymaganych informacji technicznych
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji produktów u Klientów, szkoleń produktowych oraz seminariów,
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z Klientami.

SZUKAMY CIEBIE JEŻELI:

  • Cechuje Cię znajomość zagadnień technicznych, w tym znajomość produktów: kruszarki i przesiewacze,
  • Jesteś pomysłowy i poszukujesz nowych rozwiązań w zakresie promowania marki na rynku,
  • Posiadasz doświadczenia i predyspozycje handlowe w branży B2B, w sprzedaży dóbr inwestycyjnych min 2 lata,
  • Umiesz nawiązywać i podtrzymywać relacje z Klientami,
  • Jesteś komunikatywny, umiesz i lubisz pracować zespołowo,
  • Posiadasz prawo jazdy kat B,
  • Znasz język angielski, w tym słownictwo techniczne.

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis