Obowiązek informacyjny

Komatsu Poland Sp. z o.o.(zwane dalej “KPL”), z siedzibą przy ul. Trakt Brzeski 72, 05-070 Sulejówek będzie administratorem dostarczonych przez Państwa danych osobowych i będzie przetwarzał te dane, aby realizować Państwa zapytania. Dane te zostaną usunięte po przetworzeniu lub zakończeniu realizacji Państwa wniosków, chyba że będziemy zobowiązani do zachowania ich przez dłuższy czas, jeśli będzie mógł wynikać z nich jakikolwiek rodzaj naszej odpowiedzialności.

Państwa dane osobowe nie zostaną przekazane stronom trzecim, ani nie będą podlegać międzynarodowym transferom danych, chyba że takie działania są wymagane w odpowiedzi na Państwa zapytanie. Jeżeli wspomniane działania będą miały miejsce, KPL podejmie odpowiednie środki w celu zapewnienia ich zgodności z obowiązującym prawodawstwem w zakresie ochrony danych osobowych.

Dane, o które prosimy w tym formularzu, są wyłącznie niezbędne do odpowiedzi i realizacji Państwa zapytania. W związku z tym jeśli nie podadzą Państwo wszystkich niezbędnch informacji, to KPL nie może gwarantować, że odpowiedź na Państwa zapytanie będzie odpowiednia i kompletna.

KPL informuje również o możliwości skorzystania z prawa do dostępu, zmiany, usunięcia, ograniczania przetwarzania, sprzeciwu i przenoszenia swoich danych osobowych poprzez wysłanie pisemnego wniosku pocztą elektroniczną na adres  nfo@komatsupoland.pl lub pocztą na adres Komatsu Poland Sp. z o.o., ul. Trakt Brzeski 72, 05-070 Sulejówek. W obu przypadkach prosimy o dołączenie kopii dowodu osobistego bądź innego dokumentu tożsamości.

Ponadto, jeśli uznają to Państwo za zasadne, to mogą Państwo złożyć wniosek do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, szczególnie jeśli uważają Państwo, że Państwa prawa nie zostały odpowiednio zabezpieczone.

By uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych proszę zajrzeć do naszej polityki prywatności.

Masz Pytania?
info@komatsupoland.pl
+48 22 783 00 62
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.