Komatsu Poland Leasing - Liczą się Twoje korzyści!

Chcesz zakupić maszynę z leasingiem na prefernecyjnych warunkach?

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty finansowania maszyn - Komatsu Poland Leasing.

Co zyskujesz?

  • najtańsze na rynku finansowanie dostępne zarówno w walucie PLN, jak i EUR,
  • maksymalny okres finasowania 6 lat,
  • uproszczoną procedurę oceny kredytowej,
  • wszelkie formalności ograniczone do minimum.

    Szczegóły finansowania:

    Suma opłat leasingowych dla ofert w walucie EURO = 102,66%. Wpłata 45%, okres 36 miesięcy, wartość resztowa 1%. Oprocentowanie zmienne, bazujące na EURIBOR 1M 3,833%.

    Suma opłat leasingowych dla ofert w walucie PLN = 104,20%. Wpłata 45%, okres 36 miesięcy, wartość resztowa 1%. Oprocentowanie zmienne, bazujące na WIBOR 1M 5,8%.

Oferta dotyczy zakupu nowych maszyn:

 

Mini i midi koparki Komatsu

Z masą eksploatacyjną w przedziale od 1 do 10 ton, nowe mini i midi koparki Komatsu są niezwykle wszechstronne. Kompaktowe, lekkie i bardzo wydajne działają wszędzie, szczególnie na małych przestrzeniach. Maszyny te doskonale nadają się zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i firm wynajmujących, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort i kontrolę zarówno doświadczonym, jak i początkującym operatorom. Sprawdź dostępne modele: mini koparek Komatsu i midi koparek Komatsu.

Kompaktowe ładowarki

Z masą eksploatacyjną pomiędzy 5 t a 7 t, kompaktowe ładowarki kołowe Komatsu są w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Zaprojektowane zostały zarówno do pracy w ograniczonych przestrzeniach, jak i transportowania materiałów na większych placach budowy, przy wykopach oraz w pracach drogowych. Aby zwiększyć wydajność, kompaktowe ładowarki kołowe Komatsu standardowo wyposażone zostały w bezprzewodowy system monitorujący Komtrax. Sprawdź dostępne modele kompaktowych ładowarek Komatsu.

Koparko-ładowarki

Koparko-ładowarki Komatsu nowej serii 8 prezentują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Poprawione osiągi, unikalna konstrukcja oraz zmniejszone koszty eksploatacji to główne cechy wyróżniające nową koparko-ładowarkę na tle poprzedniej wersji. Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie 4 modele tych maszyn: WB97S-8, WB97R-8, WB93S-8 oraz WB93R-8. Sprawdź dane technicznych naszych koparko-ładowarek Komatsu.

Ładowarki o sterowaniu burtowym

Mocne, wydajne i przyjazne dla użytkownika ładowarki o sterowaniu burtowym Komatsu cechują się masą operacyjnym od 500 kg do 900 kg. Ładowarka o sterowaniu burtowym doskonale nadaje się do różnorodnych zadań, takich jak: załadunek materiałów sypkich, przenoszenie palet, odśnieżanie, prace porządkowe zakładu pracy. Mocny i kompaktowy silnik Komatsu zapewnia niskie zużycie paliwa i emisję spalin. Sprawdź dostępne modele ładowarek Komatsu o sterowaniu burtowym.

 

Oferta ważna do 29 marca 2024 r.

 

 Wypełnij poniższy formularz, bądź skontaktuj się naszymi przedstawicielami handlowymi z poszczególnych regionów (KONTAKT - kilknij tutaj), a my przygotujemy ofertę skrojoną na Twoje potrzeby!
Formularz kontaktowy
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.