Założyłeś niedawno firmę i potrzebujesz sprzętu budowlanego? 

Ta oferta jest z pewnością dla Ciebie!

 

Promocyjne warunki finansowania w postaci pożyczki, standardowego leasingu finansowego i operacyjnego, oraz leasingu elastycznego (a'la wynajem długoterminowy) dotyczą zakupu:

 

Jakie warunki musisz spełnić, żeby skorzystać z promocyjnego finansowania?
  • Twoja działalność gospodarcza lub spółka została zarejestrowana nie wcześniej, niż 6 miesięcy temu,
  • Wartość zakupionej maszyny nie przekracza 100 000 EUR netto. 
 Masz pytanie odnosnie finansowania?

Zapraszamy do kontaktu z naszym Partnerem: DLL Financial Solution Partner, t: +48 604 621 630, e: plcti@dllgroup.com

Oferta ważna do 31 maja 2021 r.

 
Dlaczego warto wybrać maszyny Komatsu?
  • Jakość kompontentów, wykorzystanie nowoczesnych technologii, mocny silnik w każdym modelu maszyny Komatsu zapewnią Ci bezproblemową pracę,
  • Dzięki systemowi Komtrax w łatwy sposób zoptymalizujesz parametry pracy maszyny, co przełoży się na redukcję kosztów eksploatacji,
  • Nowoczesny design, dbałość o najmniejsze detale w kabinie maszyny przyczyniające się do podniesienia komfortu pracy operatora, dają gwarancję szybszej i efektywniejszej pracy.
  • Pakiet gwarancyjny oraz profesjonalna obsługa serwisowa Komatsu Poland dają pewność, że Twoja maszyna będzie pracować stale i bez przestojów.     

Jakość i niezawodność

Marka Komatsu to synonim japońskiej jakości i niezawodności sprzętu. Dzięki solidnej konstrukcji, przemyślanym rozwiązaniom technicznym i wprowadzaniu najnowszej na rynku technologii, maszyny te gwarantują długoletnią, bezproblemową pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Komfort operatora

7-calowy monitor LCD o wysokiej rozdzielczości jest doskonale czytelny. Panel LCD o wysokiej rozdzielczości jest bardziej odporny na zmianę kąta widzenia i jasność otoczenia, gwarantując doskonałą widoczność. Ułatwia to pracę operatora, a tym samym powoduje łatwiejsze i szybsze wykonanie danego zadania.

Indywidualna konfiguracja

Dostępności kilku różnych konfiguracji rozszerza zakres zastosowań maszyny. Bogata oferta wyposażenia dodatkowego obejmująca m.in.: ogromną gamę osprzętów, pozwala dostosować maszynę do indywidualnych wymagań klienta. Zwyczajnie: nie ma zadań, których nie wykona maszyna Komatsu.

Doskonała widoczność

Wszystkie maszyny komapktowe marki Komatsu zapewniają niezrównaną widoczność we wszystkich kierunkach. Dzięki dużym  powierzchniom przeszklonym operator może z łatwością monitorować całe otoczenie maszyny, co zwiększa jego bezpieczeństwo, ale także efektywność wykonywanej pracy.

Łatwy dostęp do punktów obsługi serwisowej maszyny

Maszyny kompaktowe Komtsu zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dostępie do wszystkich punktów obsługowych. Oznacza to mniejsze prawdopodobieństwo ignorowania rutynowych czynności serwisowych, co za tym idzie - zapobiegania kosztownych przestojów. Dzięki stałej kontroli Twojego sprzętu, oszczędzasz czas i pieniądze.

Komtrax - nowoczesny, bezprzewodowy system moniotrujący

System Komtrax dto opracowany przez Komatsu, bezprzewodowy system monitorujący, który pomoże Ci pracować efektywniej. Dzięki dostarczaniu szczegółowych informacji o poszczególnych maszynach i całej flocie (dotyczące m.in. czasu pracy, zużycia paliwa, ostrzeżeniach alarmowych itd.), umożlwi Ci zredukowanie kosztów i zmaksymalizowanie pracy. Komtrax jest źródłem wiedzy, dzięki której zaoszczędzisz czas i osiągniesz większe zyski. 

 

 

Formularz kontaktowy
Jesteś zainteresowany ofertą promocyjną? Wypełnij formularz:
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.