Dane techniczne J-1170AS

Otwór wlotowy 1100 x 700 mm (44” x 28”)
Masa transportowa 54,600kg (120,372lbs)

Kruszarka szczękowa J-1170AS jest maszyną uniwersalną, przeznaczoną do kruszenia i przesiewania.  Ta wysokowydajna maszyna jest wyposażona w odłączany przesiewacz sortujący. Sercem maszyny jest wytrzymała komora szczękowa firmy Terex o napędzie hydrostatycznym, która zapewnia zarówno duży przerób, jak i wysoki poziom rozdrobnienia. Komorę szczękową można skonfigurować pod kątem zastosowań w kamieniołomach lub przetwarzania materiału rozbiórkowego przy użyciu opcjonalnej funkcji odprowadzania ciśnienia hydraulicznego. Maszyna J-1170AS wyposażona w podajnik VGF o dużej wytrzymałości i zmiennej prędkości oraz zintegrowany układ przesiewania wstępnego, gwarantuje wyśmienitą wydajność w pracach w kamieniołomach, kopalniach, przy rozbiórkach i pracach recyklingowych.

Właściwości

  • Dołączony przesiewacz końcowy zapewniający otrzymywanie produktu o określonym wymiarze eliminuje konieczność stosowania drugiej maszyny.
  • Układ przesiewacza końcowego można szybko zdemontować, co umożliwia operatorowi eksploatację w sposób typowy dla standardowej maszyny, dzięki czemu zachowuje się możliwość dostosowania do określonego rodzaju pracy.
  • Automatyczny moduł zmiennej prędkości VGF gwarantuje podawanie nadawy do komory kruszenia w sposób ciągły i z odpowiednim natężeniem, a tym samym optymalną wydajność.
  • Napęd hydrostatyczny o dużej mocy zapewnia precyzyjne sterowanie komorą i możliwość nawracania w celu usuwania zatorów i usprawniania rozbiórek oraz zastosowań związanych z recyklingiem.
  • Wspomagana hydraulicznie regulacja nastawy domknięcia bocznego skraca do minimum czas przestojów i daje możliwość szybkiej regulacji.
Kontakt
Masz Pytania?
info@komatsupoland.pl
+48 22 783 00 62
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.