Dane techniczne J-1170 Direct Drive

Otwór wlotowy 1100 x 700 mm (44” x 28”)
Masa transportowa 48,000kg (105,822lbs)

Terex Finlay J-1170 to kompaktowa i dynamiczna gąsienicowa mobilna podstawowa kruszarka szczękowa. Sercem maszyny jest wytrzymała komora szczękowa firmy Terex o napędzie bezpośrednim, która zapewnia zarówno duży przerób, jak i wysoki poziom rozdrobnienia. 
Komorę szczękową można skonfigurować do konkretnych zastosowań w kamieniołomach lub przetwarzania materiału rozbiórkowego dzięki opcjonalnej funkcji zwalniania hydraulicznego. Kruszarka J-1170, wyposażona w wysokowytrzymały podajnik VGF o zmiennej prędkości oraz zintegrowany przesiewacz wstępny, gwarantuje wyśmienitą wydajność w pracach w kamieniołomach, kopalniach, przy rozbiórkach i pracach recyklingowych. Do wartych uwagi opcji można zaliczyć podajnik o zmiennej prędkości z odbieralnikiem i niezależny układ przesiewania wstępnego.
Wynosząca 48 ton/105 822 funty masa transportowa i kompaktowe wymiary kruszarki J-1170 przekładają się na niższe koszty transportu na stanowisko kruszenia i pomiędzy stanowiskami.

Właściwości

  • Solidna, wypróbowana kruszarka szczękowa Terex 1100 mm x 700 mm, zapewniająca duży przerób i wysoki poziom rozdrobnienia w zastosowaniach w kamieniołomach, kopalniach, przy rozbiórkach i pracach recyklingowych.
  • Opcjonalne zwalnianie hydrauliczne jest przeznaczone do zastosowań przy rozbiórkach i pracach recyklingowych.
  • Kompaktowe rozmiary i szybkie przygotowanie do pracy sprawiają, że kruszarka J-1170 jest optymalnym rozwiązaniem do wykonywania usług kruszenia, a także do wymagających prac w wyrobiskach.
  • Komora szczękowa z napędem bezpośrednim wyposażona w funkcję odblokowania pozwala zmaksymalizować czas nieprzerwanej pracy.
  • Wspomagana hydraulicznie regulacja nastawy domknięcia bocznego skraca do minimum czas przestojów i daje możliwość szybkiej regulacji.
Kontakt
Masz Pytania?
info@komatsupoland.pl
+48 22 783 00 62
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.