Dane techniczne Finlay IC-100RS

Otwór wlotowy Ø 1000 mm x 1000 mm (Ø 40" x 40")
Masa transportowa 34 000 Kgs (74 957 lbs)

Kruszarka udarowa Finlay IC-100RS zapewnia wszechstronność kompaktowej kruszarki i przesiewacza na jednej ruchomej platformie i jest przeznaczona do pracy w kamieniołomach, przy odpadach budowlanych i rozbiórkowych oraz w recyklingu betonu zbrojonego i asfaltu. Maszyna jest wyposażona w poziomą kruszarkę udarową z komorą o wymiarach Ø 860 mm x 830 mm (Ø 34 cale x 33 cale), napędem bezpośrednim i możliwością regulacji prędkości pracy charakteryzuje się wysoką paliwooszczędnością i wydajnością.

Kluczowym elementem maszyny jest montowany na niej jednopokładowy przesiewacz o wymiarach 2,44 m x 1,2 m (8 stóp x 4 stopy). W zastosowaniach, w których nie jest wymagane zawracanie ponadwymiarowego materiału do komory kruszenia w celu jego dalszego przetwarzania lub składowania, system przesiewania i recyrkulacji może zostać szybko odłączony od maszyny.

Niewielkie rozmiary, łatwość transportu, szybkie przygotowanie do pracy i intuicyjna obsługa sprawiają, że maszyna ta jest idealnym rozwiązaniem dla firm rozbiórkowych, niezależnych wypożyczalni i operatorów o dowolnej skali.
 
WŁAŚCIWOŚCI:

  • Komora kruszarki o wymiarach Ø 860 mm x 830 mm (Ø 34 cale x 33 cale) z napędem bezpośrednim i niezależnym napinaczem taśmy zapewnia szybką regulację.
  • Wspomagane hydraulicznie zapewnia wygodne i sprawne ustawianie osłon. Ponadto zastosowano hydrauliczne zabezpieczenie przeciążeniowe na wypadek przedostania się do komory materiału nieulegającego skruszeniu.
  • Zaawansowany elektroniczny układ sterowania monitoruje i reguluje prędkość modułu VGF w celu utrzymania równomiernego przepływu materiału do komory kruszarki.
  • Szybko i łatwo odłączany jednopokładowy przesiewacz końcowy o wymiarach 2,44 m x 1,2 m (8 stóp x 4 stopy), a także przenośnik przesypowy pośredni i materiału
    drobnego na potrzeby kruszenia w układzie otwartym.
  • Przenośnik recyrkulacyjny może być obracany z pozycji zamkniętej pętli i wykorzystany do składowania przy wytwarzaniu dodatkowego nadwymiarowego produktu.

 

Kontakt
Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.