Dane techniczne 893

Liczba przenośników zwałujących 3
Masa transportowa 48 000kg (106,000 lbs)
Moc silnika netto: Tier 4i / Stage IIIB: Caterpillar C4.4 129kW (173hp) Tier 4F / Stage IV: Caterpillar C4.4 129kW (173hp)

Przesiewacz Terex® Finlay 893 jest bardzo uniwersalną i dynamiczną maszyną zaprojektowaną i skonstruowaną z myślą o prowadzonym na wielką skalę przesiewaniu materiałów pochodzących z kamieniołomów, górnictwa, przemysłu budowlanego, rozbiórek, wierzchniej warstwy gleby, recyklingu, a także piasku, żwiru, węgla, rud i kruszyw.  Wydajność maszyny pozwala na przesiewanie do 800 t/h, a materiał może być podawany z mobilnej kruszarki gąsienicowej albo przez ładowarkę lub koparkę. W zależności od zastosowania kąt roboczy dynamicznej skrzyni przesiewacza można regulować hydraulicznie w zakresie 14–18°.  Kluczową cechą maszyny jest możliwość zmiany kąta roboczego kosza/podajnika.  Położenie robocze można obniżyć w celu ułatwienia współpracy z mobilną kruszarką.  Położenie robocze kosza/podajnika można podwyższyć w celu zmniejszenia kąta nachylenia podajnika obsługiwanego w trybie podawania bezpośredniego za pomocą koparki lub ładowarki. Górny pokład skrzyni przesiewacza można wyposażyć w różnego rodzaju media przesiewające, np. sito, płytę ażurową, ruszt prętowy typu Bofor i zęby.  Dolny pokład można wyposażyć w sito, płytę ażurową i kaskadowy ruszt palcowy. Korzystając z układu hydraulicznego, ten w pełni niezależny przesiewacz można hydraulicznie złożyć i przygotować do transportu w czasie krótszym niż 30 minut, co czyni go idealną maszyną do prowadzonego na wielką skalę przesiewania materiału, w którym zasadnicze znaczenie mają wysoka wydajność i niezawodność przesiewacza. 

Właściwości:

  •  Możliwość łatwego przystosowania uniwersalnej, dynamicznej skrzyni przesiewacza do wielu zastosowań.
  • Skrzynia przesiewacza o konstrukcji modułowej wyposażona w dwa pokłady: górny o wymiarach 6,1 m x 1,8 m i dolny o wymiarach 5,5 m x 1,8 m.
  • Możliwość hydraulicznej regulacji kąta nachylenia skrzyni przesiewacza w zakresie 14–18°.
  • Koniec zsypowy skrzyni przesiewacza można podnieść hydraulicznie o 600 mm w celu ułatwienia dostępu do mediów przesiewających i usprawnienia ich wymiany.
  • Kąt nachylenia wszystkich przenośników składujących można regulować hydraulicznie. Przenośniki te są wyposażone w wysuwane hydraulicznie przednie sekcje zapewniające maksymalną wysokość rozładunku i składowania.
  • Regulowany kąt nachylenia podajnika płytowego z możliwością obniżenia wysokości roboczej w celu dostosowania jej do współpracy z rynną zasypową kruszarki oraz możliwość podniesienia podajnika w celu zmniejszenia jego kąta nachylenia podczas pracy w trybie podawania bezpośredniego za pomocą koparki/ładowarki.
Kontakt
Masz Pytania?
info@komatsupoland.pl
+48 22 783 00 62
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.