Bauma 2022 - Sennebogen, kolejny Gigant na targach

 

NAJWIĘKSZA MASZYNA PRZEŁADUNKOWA NA TARGACH BAUMA 2022

SENNEBOGEN zaprezentuje na swoim stoisku największą maszynę do przeładunku materiałów, jaką kiedykolwiek prezentowano na targach Bauma: serię 885 G. Gigant przeładunkowy dla portu imponuje masą operacyjną ponad 300 ton i zasięgiem do 38 m. Takiej maszyny z pewnością nie przeoczysz krocząc po alejkach tegorocznych targów.

Tym samym SENNEBOGEN dodaje do swojego portfolio kolejną maszynę do przeładunku materiałów na dużą skalę, która przy masie roboczej przekraczającej 300 ton może być stosowana przede wszystkim w wymagającym segmencie portowym.

 
WIĘKSZY ZASIĘG PRZY WIĘKSZEJ ŁADOWNOŚCI

885 G idealnie wpasowuje się w lukę między istniejącą 875 E a największą na świecie maszyną do przeładunku materiałów 895 E, a tym samym uwzględnia również rosnące rozmiary statków - zwłaszcza w portach śródlądowych. Dzięki różnorodności wyposażenia typowego dla SENNEBOGEN, maszyna może obsługiwać również ciężkie dźwigi kontenerowe, jak również dźwigi do 50 t.

 
ZALETY SERII G

Jako kolejny rozwój najnowszej generacji maszyn serii G, szczególną uwagę zwrócono na kwestie efektywności energetycznej i komfortu kierowcy w maszynie. Nowa koparka jest zatem również wyposażona w zielony hybrydowy system rekuperacji SENNEBOGEN, który z powodzeniem sprawdził się już w koparkach od 47 ton. Ponadto dostępnych jest kilka wariantów napędu. Całkowicie przeprojektowana kabina Portcab i różne jej elewacje zapewniają operatorowi komfort na najwyższym poziomie.

 
GIGANTY SENNEBOGEN CD.

Sennebogen i w tym roku oprócz ekspozycji targowej, ma do zaoferowania swoim Gościom wycieczki do fabryki zlokalizowanej 1,5h drogi od monachijskiej Baumy. Specjalne transfery autobusowe umożliwią wizytę w samej kolebce zielonych maszyn - Straubing. A tam czekać będzie na wszystkich specjalna atrakcja - największa na świecie maszyna przeładunkowa SENNEBOGEN 895 E.

 
Zapraszamy 24-30 października 2022 – Bauma: stoisko FM. 712.Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.