Intermat 2024

24-27 kwietnia 2024 r., Paris-Nord Villepinte
Stoisko Komatsu: Hala 5B

 

Po sześciu latach, i odwołaniu edycji z 2021 roku z powodu pandemii, powracają targi Intermat w Paryżu. To jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z maszynami budowlanymi, technologią budowlaną oraz przemysłem wydobywczym, a jego głównym celem jest prezentacja najnowszych osiągnięć, innowacji i trendów w branży budowlanej. Podczas targów Intermat można spodziewać się prezentacji najnowszych maszyn budowlanych, urządzeń wydobywczych, narzędzi, a także innowacyjnych technologii, takich jak systemy telematyczne, rozwiązania z zakresu digitalizacji czy elektryfikacji maszyn budowlanych. Targi Intermat są także miejscem, gdzie omawiane są aktualne wyzwania oraz trendy w branży budowlanej, takie jak zrównoważony rozwój, zmniejszenie emisji CO2, efektywność energetyczna czy cyfryzacja procesów budowlanych.

 

Marka Komatsu po raz kolejny szykuje dla odwiedzających tegoroczny Intermat szereg nowości w zakresie maszyn budowlanych i najnowocześniejszych rozwiązań współczesnego placu budowy, ze szczególnym uwzględnieniem digitalizacji i elektryfikacji. Na powierzchni 3200m2 (zarówno w strefie wewnętrznej, jak i zewnętrznej) będziemy mogli zobaczyć niemal 30 modeli maszyn Komatsu. Szczególne miejsce zostanie poświęcone niedawno wprowadzonym koparkom kołowym PW1168-11 i PW198-11, a tzw. wirtualne stoisko zapewni wgląd w niedaleką przyszłość, oferując podgląd nadchodzących innowacji.

 

Odwiedzający będą mieli również możliwość eksploracji koparek Komatsu wyposażonych w zestaw Smart Construction 3D Machine Guidance, niezawodnego oraz intuicyjnego wskaźnikowego systemu sterowania 3D, pozwalającego na zwiększenie produktywności w szerokiej gamie koparek gąsienicowych i kołowych. Wszelkich informacji udzielą na miejscu wydelegowani eksperci maszyn Komatsu.

 

W odpowiedzi na globalny imperatyw zmniejszenia zmian klimatycznych, Komatsu ma na celu stworzenie bezpiecznego, wysoce produktywnego, inteligentnego i czystego miejsca pracy na przyszłość. Rozwój i wprowadzenie na rynek sprzętu elektrycznego Komatsu stanowi główną część naszego wysiłku na rzecz osiągnięcia neutralności węglowej. Podróż Komatsu w kierunku elektryfikacji maszyn budowlanych rozpoczęła się w 2008 roku wprowadzeniem na rynek pierwszej na świecie hybrydowej maszyny budowlanej - hybrydowej koparki hydraulicznej. Od tego czasu Komatsu ciągle poszerza swoją ofertę sprzętu hybrydowego i elektrycznego, począwszy od małych aż do większych koparek hydraulicznych. Na targach Intermat 2024 Komatsu zaprezentuje zupełnie nowe elektryczne koparki, w tym model 210LCE-11 o masie 20 ton, model PC138E-11 o zredukowanym promieniu obrotu oraz przełomowy model PC33E-6 z premierową wersją kabiny - wszystkie wyposażone w baterie litowo-jonowe.

 

Gospodarka zrównoważona pod względem emisji, wymaga postępu zarówno w maszynach budowlanych, jak i operacjach na placu budowy. Komatsu przedstawi rozwiązania w zakresie digitalizacji, które mogą optymalizować efektywność placu budowy oraz rozmieszczenie maszyn i zasobów ludzkich. Ponadto, na stoisku zostaną zaprezentowane rozwiązania telematyczne Komatsu, podkreślając ich rolę w upraszczaniu podejmowania decyzji dotyczących efektywnego wdrożenia sprzętu, poprawy wydajności paliwa, zwiększonej produktywności i usprawnionego planowania okresowego utrzymania. Smart Construction przedstawi unikalne metody pracy i rozwiązania, obejmując również innowacyjny system 3D Machine Guidance.

 

Na zewnątrz, obok głównego stoiska, będzie można obejrzeć większe maszyny, w tym najnowszą koparkę PC950-11, wozidło sztywnoramowe Komatsu HD605 nowej serii 10 oraz maszynę do prac rozbiórkowych PC390HRD-11 z systemem szybkiej zmiany wysięgnika K100. „Przyszłość maszyn budowlanych Komatsu jest zarówno jasna, jak i wymagająca. Naszym celem jest zdrowa przyszłość dla ludzi, społeczeństwa i planety. Nasza obietnica marki dzisiaj to „tworzenie wartości razem”, i jesteśmy zaangażowani w to, aby Intermat 2024 był kolejnym znaczącym krokiem w kierunku spełnienia naszej obietnicy.” – podsumowuje Naser Memic Rendon, Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Marketingu i Komunikacji Komatsu Europe.

 

Zapraszamy!

Szczegóły odnośnie targów Intermat: https://www.intermatconstruction.com/en

 
Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.