Serwis

NIEZAWODNOŚĆ jest naszą SIŁĄ.
Komatsu Poland oferuje swoim klientom pełen serwis maszyn budowlanych. Dysponując najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, zaawansowanymi urządzeniami oraz doświadczonym personelem zapewniamy pełna gamę usług serwisowych, dzięki którym zapobiegamy przestojom maszyny co przekłada się na maksymalną dostępność sprzętu tam gdzie jest najbardziej potrzebny. Poprzez utrzymywanie sprzętu Komatsu w optymalnym stanie wydłużamy jego żywotność oraz trwałość na długie lata.

Przykłady naszych realizacji:

1. Odbudowa wozidła sztywnoramowego KomatsuHD605-8. Maszyna o przebiegu 22000 mtg, trafiła do nas z kopalni - w ramach odbudowy w maszynie został zregenerowany: silnik, układ napędowy oraz zawieszenie, nowe elementy układu hydraulicznego. Zmodernizowano oświetlenie maszyny, zamontowano nową instalację elektryczną oraz opony. Cała maszyna została odmalowana i zabezpieczona andykorozyjnie uretanową warstwą ochronną w obszarze podwozia i skrzyni ładunkowej. Poszczególne elementy maszyny były piaskowane i lakierowane indywidualnie w celu uzyskania najwyższej jakości. Maszyna trafiła do kopalni klienta rozpoczynając swoje drugie życie w ramach kontraktu serwisowego R&M.
 

Wybierz województwo i znajdź kontakt

 • Wydłużona gwarancja Komatsu

  Elastyczność + wygoda + bezpieczeństwo = Wydłużona gwarancja

  Wydłużona gwarancja jest zbywalna a co za tym idzie może być przeniesiona wraz z maszyną i jest honorowana przez każdego dystrybutora Komatsu. Elastyczna wydłużona gwarancja daje pewność oryginalnych części Komatsu oraz wiedzy naszych wyszkolonych i certyfikowanych przez fabrykę techników czuwających nad maszyną przez cały okres.

  Ze względu na brak limitów finansowych związanych z awarią klient jest chroniony niezależnie od kosztów naprawy. Daje to możliwość uniknięciu nieplanowanych wydatków i spokojnego planowania dalszych inwestycji.

 • Umowy serwisowe

  Zaufanie dzięki umowom serwisowym.

  Kompletna opieka i dobrze zaplanowany program konserwacji pozwoli zaoszczędzić pieniądze przez cały okres eksploatacji sprzętu, utrzymując go w pełnej gotowości do działania i przedłużając jego żywotność.

  W Komatsu Poland oferujemy szeroki zakres umów serwisowych koparek i maszyn budowlanych dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

  Pobierz szczegółowy katalog: PROGRAMY WSPARCIA SERWISOWEGO.

  Expert
  Regularna konserwacja maszyn
  Analiza olejów
  Obsługi techniczne
  Expert Plus
  Regularna konserwacja maszyn
  Analiza olejów
  Obsługi techniczne
  Naprawy kluczowych komaponentów
  Expert Premium
  Regularna konserwacja maszyn
  Analiza olejów
  Obsługi techniczne
  Wszystkie naprawy
 • Kontrakt serwisowy

  Kontrakt serwisowy = Święty Spokój

  Przekazanie sprzętu pod pełną opiekę Komatsu Poland pozwala klientom skupić się na swoim biznesie, optymalnie planować budżet i mieć pewność wysokiej dostępności maszyn.

  W ramach kontraktu „R&M - Przeglądy i Naprawy” Komatsu Poland pokrywa koszty wszystkich obsług technicznych i wszystkich napraw. Stała stawka na jedną roboczogodzinę maszyny przez cały okres trwania kontraktu pozwala klientom uniknąć nieplanowanych wydatków a dostępność maszyn na poziomie nawet 98% zapewni ciągłośc produkcji.

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.