Komatsu w Polsce

Komatsu w Polsce

Komatsu Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem maszyn budowalnych Komatsu na terenie Polski. Nasi przedstawiciele handlowi oferują pomoc w optymalnym doborze sprzętu do wymagań klienta, pakietu gwarancji i usług serwisowych oraz finansowania. Nasz profesjonalny serwis zapewnia wsparcie produktu przez cały okres użytkowania maszyny, oryginalne części zamienne oraz zdalny monitoring maszyn budowlanych z wykorzystaniem systemu telemetrycznego KOMTRAX™. Oferujemy ponadto najem długookresowy oraz sprzedajemy używane maszyny budowlane. Jesteśmy także dystrybutorem maszyn przeładunkowych Sennebogen na terenie wschodniej Polski.

Właścicielem Komatsu Poland Sp. z o.o. są firmy Tecnosumit i Komatsu Europe BV. Tecnosumit, należący do Sumitomo Corporation Japan jest jednym z największych dystrybutorów maszyn Komatsu w Europie, posiadającym przedstwicielstwa m.in. w Hiszpanii, Finlandii oraz krajach bałtyckich. Komatsu Europe BV to europejski przedstawiciel Japońskiego producenta maszyn – Komatsu Limited.

Komatsu Poland jest jednym z wiodących dostawców flot maszyn do prac ziemnych, przeładunkowych oraz do przemysłu wydobywczego na terenie kraju.

 

Komatsu na świecie

Komatsu jest drugim pod względem wielkości producentem maszyn budowlanych i kopalnianych na świecie. Inżynierowie Komatsu wraz z klientami nieustająco pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami optymalizującymi pracę operatorów, koszty opearcyjne oraz minimalizującymi negatywny wpłyn na środowisko. Komatsu jako pierwsze wprowadziło do standardowego wyposażenia maszyn system zdalnego monitoringu KOMTRAX™, pierwszą koparkę o napędzie hybrydowym a w zastosowaniach kopalnianych było leaderem we wprowadzeniu pojazdów autonomicznych – oferując Autonomous Haulage System (AHS) z bezzałogowymi wozidłami sztywnoramowaymi.

Pozycję światowego leadera w technologii wykorzystania technologii ICT (Information & Commnication Technology) w maszynach budowlanych dopełnia fakt, że Komatsu jako pierwsze wprowadziło w swoich maszynach w pełni zinterowany system 3D (Intelligent Machine Control - iMC). Komatsu jest także prekursorem w zakresie ‘Smart Construction’ – zaawansowanym systemie integrującym komplet informacji z miejsca budowy, wykorzystującym m.in. drony oraz kamery KomEye, pozwalającym na sprawne projektowanie oraz zarządzanie realizacją zaawansowanych projektów budowlanych.

Masz Pytania?
info@komatsupoland.pl
+48 22 783 00 62
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.