Gentle Giants

Budujemy maszyny, aby odpowiadać na potrzeby społeczne świata.

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość - wszystko tworzymy dla ludzi. W 1921 roku Meitaro Takeuchi założył naszą firmę w mieście, które nast epnie nazwano Komatsu. Zrobił to, aby zapewnić pracę dla lokalnej społeczności po zamknięciu pobliskiej kopalni miedzi.

Od ponad wieku nasze powiązania ze społecznościami, w których działamy, pozostają w centrum naszych priorytetów. To kieruje wszystkim, co robimy, od sposobów myślenia o innowacjach, poprzez sposób rekrutacji i szkolenia nowych pracowników na całym świecie, aż po budowanie relacji z naszymi Klientami.

Dziś doszliśmy daleko od miejsca, w którym zaczęliśmy. Przerodziliśmy się w prawdziwie globalną firmę z różnorodnym ludzkim potencjałem, składającą się z różnych narodowości i przekonań. I to poprzez wykorzystanie wszystkich naszych różnych talentów i unikalnych cech napędzamy siebie nawzajem, ciągle dalej i dalej.

Badamy i pomagamy przesuwać granice możliwości technologicznych, rozwijając inteligentny sprzęt budowlany i autonomiczne maszyny górnicze, tworząc podwodne elektryczne spycharki, a nawet koncepcyjny projekt koparko-ładowarki zdolną do pracy na księżycu. Nasze produkty i rozwiązania bezpośrednio wspierają branże niezbędne dla ciągłego rozwoju nowoczesnych społeczeństw i codziennego życia.

Dla naszych głównych Klientów w branży leśnej, budowlanej i górniczej tworzymy duże maszyny, które podejmują się jeszcze większych wyzwań - to właśnie Gentle Giants (delikatne giganty).

Wierzymy, że gdy ludzi jednoczy wspólny, dobry cel, dzieją się rzeczy niezwykłe. W społecznościach na całym świecie znajdujemy sens w tworzeniu wartości poprzez innowacje w produkcji i technologii, aby umożliwić zrównoważoną przyszłość, w której ludzie, biznes i nasza planeta rozwijają się razem.

Wykorzystując nasze wspólne możliwości, wiedzę, idziemy dalej, pozostając wierni obietnicy marki Komatsu: Creating Value Together (Wspólnie tworzymy wartości).

 

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.