Kariera

W Komatsu Poland wierzymy, że pracownicy są kluczem do sukcesu firmy. Wierzymy, że ich doświadczenie, motywacja do rozwoju, zaangażowanie, inicjatywa i uczciwość są źródłem i szansą naszego rozwoju.

Komatsu Poland to zespół zaangażowanych pracowników. Pracując razem i łącząc nasze talenty, tworzymy przyjazne środowisko pracy. Jesteśmy otwarci na ludzi, którzy przykładają wagę do jakości swojej pracy, doceniają każdego klienta, lubią pracę zespołową, lubią szukać rozwiązań problemów, tworzą usprawnienia, dążą do osiągnięcia założonych celów, cenią otwartą komunikację i uczciwość. Naszym pracownikom oferujemy możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet socjalny. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami przejrzyj aktualne oferty pracy.

Jak rekrutujemy?

W rekrutacji stawiamy na poszukiwanie kandydatów, których cechy współgrają z celami i wartościami naszej firmy. Przejrzyj aktualne oferty pracy i sprawdź, czy któraś odpowiada Twoim oczekiwaniom i kwalifikacjom. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko pracy, spróbuj innej drogi: złóż swoją aplikację wysyłając maila z załączonym CV na adres: rekrutacja@komatsupoland.pl.

W momencie rozpoczęcia rekrutacji na interesujące Cię stanowisko weźmiemy Twoją ofertę pod uwagę. Po analizie aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy najlepiej spełniają wymagania danego stanowiska. Dziękujemy za Twoje zainteresowanie pracą w Komatsu Poland!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Komatsu Poland Sp z o.o.(Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Komatsu Poland Sp z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@komatsupoland.pl 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem info@komatsupoland.pl

Aby poznać więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności 

 

Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.