Kariera

W Komatsu Poland wierzymy, że pracownicy są kluczem do sukcesu firmy. Wierzymy, że ich doświadczenie, motywacja do rozwoju, zaangażowanie, inicjatywa i uczciwość są źródłem i szansą naszego rozwoju.

Komatsu Poland to zespół zaangażowanych pracowników. Pracując razem i łącząc nasze talenty, tworzymy przyjazne środowisko pracy. Jesteśmy otwarci na ludzi, którzy przykładają wagę do jakości swojej pracy, doceniają każdego klienta, lubią pracę zespołową, lubią szukać rozwiązań problemów, tworzą usprawnienia, dążą do osiągnięcia założonych celów, cenią otwartą komunikację i uczciwość. Naszym pracownikom oferujemy możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet socjalny. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami przejrzyj aktualne oferty pracy.

Jak rekrutujemy?

W rekrutacji stawiamy na poszukiwanie kandydatów, których cechy współgrają z celami i wartościami naszej firmy. Przejrzyj aktualne oferty pracy i sprawdź, czy któraś odpowiada Twoim oczekiwaniom i kwalifikacjom. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko pracy, spróbuj innej drogi: złóż swoją aplikację wysyłając maila z załączonym CV na adres: rekrutacja@komatsupoland.pl.

Abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację, wpisz w swoim CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 133 poz. 883)”

W momencie rozpoczęcia rekrutacji na interesujące Cię stanowisko weźmiemy Twoją ofertę pod uwagę. Po analizie aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy najlepiej spełniają wymagania danego stanowiska.Dziękujemy za Twoje zainteresowanie pracą w Komatsu Poland!

Masz Pytania?
info@komatsupoland.pl
+48 22 783 00 62
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.