Dane techniczne Finlay J-1280 Hybrid

Otwór wlotowy 1200 x 820 mm
Masa transportowa 75 060 kg
Moc silnika Scania DC13 (331kW)

Hybrydowa kruszarka szczękowa  Finlay J-1280 to przede wszystkim OSZCZĘDNOŚĆ. Instalacja zasilana jest za pomocą zamontowanego na maszynie generatora lub podłączenia do zewnętrznego źródła prądu. Podstawą tej instalacji jest wysokowydajna, elektrycznie sterowana jednorozporowa kruszarka szczękowa Finlay o wielkości wlotu 1200 mm x 820mm. Zintegrowany podajnik i ruszt wibracyjny (VGF) o wzmocnionej konstrukcji wyposażony jest w automatyczny układ kontroli poboru mocy, który monitoruje i reguluje przepływ materiału do komory kruszarki szczękowej, aby zapobiec jej przepełnieniu i zapewnić optymalną produkcję podczas pracy. Dodatkowe korzyści to: krótki czas przygotowania do pracy, łatwość obsługi, wysoki współczynnik redukcji, a także wysoka wydajność i zaawansowany elektroniczny system sterowania.
Maszyna ta idealnie sprawdza się w kamieniołomach, górnictwie, przy wyburzeniach czy recyklingu.

 

Główne zalety kruszarki J-1280:

  • Elektryczne układy zasilaniainstalacji zapewniają znaczne oszczędności i niskie oddziaływanie na środowisko.
    • Doskonała wydajność podczas pracy w silnym zapyleniu.
    • Automatyczna regulacja prędkościpodawania podajnika wibracyjnego VGF zapewniająca optymalne wypełnienie komory kruszarki
    • Możliwa stała praca kruszarki przy rewersyjnych obrotach, lub wykorzystanie rewersu w celu usunięcia materiału zablokowanego w komorze kruszarki.
    • Standardowo instalowany osprzęt i oprogramowanie telematyczne T-Link do zdalnego monitorowania i kontroli parametrów pracy wraz z bezpłatną siedmioletnią subskrypcją danych.

 

Układ napędowy:
• Zasilany za pomocą zainstalowanego silnika wysokoprężnego z możliwością przełączenia na zasilanie elektryczne z zewnętrznego źródła zasilania.
• Silnik wysokoprężny Scania DC13 450hp (331kW) Silnik zgodny z - T3, T4F i Stage V).
• Instalacja jest wyposażona w alternator o dużej mocy, który wytwarza wystarczającą ilość energii do zasilania dodatkowych zewnętrznych urządzeń. Można ją wykorzystać podłączając przesiewacz lub przenośnik hałdujący i w ten sposób jeszcze bardzie ograniczyć zużycie paliwa i zwiększyć ekonomiczność całego procesu.

 

Hybrydowa Instalacja kruszenia wstępnego J-1280 – konfiguracja podawania nadawy i odsiewu wstępnego.

Standardowo kruszarka jest konfigurowana z podajnikiem ze zintegrowanym rusztem odsiewu wstępnego. Maszyna jest również dostępna z opcjonalnym, niezależnym przesiewaczem wstępnym. W tej konfiguracji dłuższe są: podajnik i ściany boczne kosza zasypowego.
• Jeśli wybrano opcję z niezależnym przesiewaczem wstępnym, maszyna jest zbudowana na dodatkowej, tylnej ramie podwozia.
• Wariant z niezależnym przesiewaczem zawiera długi podajnik, przesiewacz wstępny, z dłuższymi ściankami bocznymi kosza zasypowego.
• Maszyna z niezależnym przesiewaczem wstępnym jest dłuższa, cięższa i wymaga mocniejszych gąsienic niż maszyna ze zintegrowanym odsiewem wstępnym VGF. Posiada również hydraulicznie rozkładane podpory pod podajnikiem oraz 3 mechaniczne rozpórki podtrzymujące ściany boczne kosza zasypowego.

Specyfikacja Kontakt
Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.