Dane techniczne Finlay 893

Liczba przenośników zwałujących 3
Masa transportowa 48 000kg (106,000 lbs)
Moc silnika netto: Tier 4i / Stage IIIB: Caterpillar C4.4 129kW (173hp) Tier 4F / Stage IV: Caterpillar C4.4 129kW (173hp)

Przesiewacz Finlay 893 jest bardzo uniwersalną i dynamiczną maszyną zaprojektowaną i skonstruowaną z myślą o prowadzonym na wielką skalę przesiewaniu materiałów pochodzących z kamieniołomów, górnictwa, przemysłu budowlanego, rozbiórek, wierzchniej warstwy gleby, recyklingu, a także piasku, żwiru, węgla, rud i kruszyw.  Wydajność maszyny pozwala na przesiewanie do 800 t/h, a materiał może być podawany z mobilnej kruszarki gąsienicowej albo przez ładowarkę lub koparkę. W zależności od zastosowania kąt roboczy dynamicznej skrzyni przesiewacza można regulować hydraulicznie w zakresie 14–18°.  Kluczową cechą maszyny jest możliwość zmiany kąta roboczego kosza/podajnika.  Położenie robocze można obniżyć w celu ułatwienia współpracy z mobilną kruszarką.  Położenie robocze kosza/podajnika można podwyższyć w celu zmniejszenia kąta nachylenia podajnika obsługiwanego w trybie podawania bezpośredniego za pomocą koparki lub ładowarki. Górny pokład skrzyni przesiewacza można wyposażyć w różnego rodzaju media przesiewające, np. sito, płytę ażurową, ruszt prętowy typu Bofor i zęby.  Dolny pokład można wyposażyć w sito, płytę ażurową i kaskadowy ruszt palcowy. Korzystając z układu hydraulicznego, ten w pełni niezależny przesiewacz można hydraulicznie złożyć i przygotować do transportu w czasie krótszym niż 30 minut, co czyni go idealną maszyną do prowadzonego na wielką skalę przesiewania materiału, w którym zasadnicze znaczenie mają wysoka wydajność i niezawodność przesiewacza. 

Właściwości:

  •  Możliwość łatwego przystosowania uniwersalnej, dynamicznej skrzyni przesiewacza do wielu zastosowań.
  • Skrzynia przesiewacza o konstrukcji modułowej wyposażona w dwa pokłady: górny o wymiarach 6,1 m x 1,8 m i dolny o wymiarach 5,5 m x 1,8 m.
  • Możliwość hydraulicznej regulacji kąta nachylenia skrzyni przesiewacza w zakresie 14–18°.
  • Koniec zsypowy skrzyni przesiewacza można podnieść hydraulicznie o 600 mm w celu ułatwienia dostępu do mediów przesiewających i usprawnienia ich wymiany.
  • Kąt nachylenia wszystkich przenośników składujących można regulować hydraulicznie. Przenośniki te są wyposażone w wysuwane hydraulicznie przednie sekcje zapewniające maksymalną wysokość rozładunku i składowania.
  • Regulowany kąt nachylenia podajnika płytowego z możliwością obniżenia wysokości roboczej w celu dostosowania jej do współpracy z rynną zasypową kruszarki oraz możliwość podniesienia podajnika w celu zmniejszenia jego kąta nachylenia podczas pracy w trybie podawania bezpośredniego za pomocą koparki/ładowarki.
Specyfikacja Kontakt
Szybki kontakt
Zadzwoń do nas Poproś o ofertę Zamów serwis
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Formularz kontaktowy
Wynajmij maszynę
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.
Newsletter
Zapisz się na newsletter Komatsu Poland i otrzymuj najnowsze informacje o naszej ofercie oraz promocjach.
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
Formularz kontaktowy
Napisz do nas
RODO i Obowiązek informacyjny Więcej
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.